Čaj sypaný La Via del Té Leo (Lev), 100g

Čaj černý s kouský malin, dárkové balení, v plechovce.

LEO-LEV, 100g.

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via del Té Leo (Lev), 100g 

LEO-LEV 

Leo (23. července - 22. srpna) je ohnivé sluneční znamení spolu s Beranem a Střelcem, ovládané Sluncem. Ti, kteří se narodili pod tímto znakem, mají kouzlo, štědrost ducha a organizační schopnosti, které je často vedou k tomu, aby se stali přirozenými vůdci. Pro tyto lidi, jejichž chuťové pohárky jsou zasaženy silnými ohnivou nebo bohatou exkluzivní chutí, je určena směs černých čajů s plným tělem, růží, citrusů a malin, perfektní pro nezapomenutelné zážitky při pití tohoto čaje.

Složení: Čínské černé čaje, černý čaj z Indie, aroma, citronová kůra, pomerančové květy, kousky malin, okvětní lístky růží.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

Pro lidi narozené pod ohnivým znamením Lva, kteří se pyšní svou charismatickou osobností a organizačními schopnostmi, přinášíme sýpaný čaj La via Del Té v dárkovém balení, které zrcadlí jejich intenzivní a štědré povahy. Tento čajový blend je stvořen pro ty, kteří se rádi ponoří do bohatých a ohnivých chutí, které jim pomohou oslavovat jejich jedinečnou esenci.

Skládá se z kvalitních čínských a indických černých čajů, které poskytují plné tělo a hlubokou chuťovou základnu. Dochutíme ho přídavkem kousků malin, citrusové kůry a okvětních lístků růží, které přinášejí do této směsi další rozměr a bohatost. Tato kombinace vytváří nezapomenutelnou chuťovou symfonii, která osloví každý smysl a vyvolá zážitky jako žádný jiný.

Každé balení obsahuje 100 gramů této exkluzivní směsi, která je pečlivě zabalena do elegantního dárkového balení o rozměrech 9,5x11,5x9,5 cm. Tato krabička je nejenom krásným doplňkem pro každý domov, ale také skvělým způsobem, jak předat dárek, který vyjadřuje uznání a obdiv k síle a šarmu Lva.

Sýpající čaj pro Lvy je nejenom nápojem, ale také zážitkem, který pomáhá propojit se s jejich vnitřním ohněm a vášní. Ať už si tento čaj dopřávají sami, nebo sdílejí s ostatními, každý doušek je cestou k prožitku plnému radosti, vášně a síly - tak typické pro ty, kteří se narodili pod znamením Lva.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se