Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Tuaregh, 100g

TUAREGH- Cesta do Sahary

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sypaný čajLa Via Del Té v dárkové plechovce Tuaregh, 100g.

Čaj z kolekce TEA TRAVELS- Vzpomínky na cesty.

Složení : zelené čaje, přírodní aroma, verbena, lístky růže, chrpa.

Balení 100 g.   Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

v plechovce, dárkové balení.

Zapomeňte na běžné chvíle a připravte se na dobrodružství s čajem z kolekce La Via Del Té s názvem Tuaregh. Tato exotická směs je inspirovaná dobrodružnými cestami beduínských nomádů po rozlehlých pouštích a přinese vám chuť a vůni dalekých zemí přímo do vaší šálku. Balení této směsi v dárkové plechovce z kolekce Tea Travels je zárukou nejenom kvality, ale i stylového příspěvku do vaší sbírky.

Složení této výjimečné směsi zahrnuje zelené čaje, které poskytují osvěžující základnu s jemným nádechem hořkosti a plnosti. Přírodní aroma, které je do směsi přidáno, dodává nápoji další rozměr a bohatost, zatímco vůně verbeny zvyšuje atmosféru exotiky a dobrodružství.

Přidané lístky růže dodávají nápoji jemnost a romantiku, která evokuje obrazy kvetoucích oáz v srdci pouště. Chrpa, další ingredience této směsi, poskytuje příjemnou aromatickou nótu a dokončuje zážitek z pití čaje.

Každý doušek této čajové směsi je jako cesta do tajemného světa pouště, kde se každý písek skrývá za příběhem a každý vítr přináší nové dobrodružství. Každý doušek je příležitostí k objevování nových chutí a vůní, které vám přináší nádech exotiky a dobrodružství.

Dárková plechovka o hmotnosti 100 g je nejenom praktickým způsobem, jak uchovat čaj v perfektním stavu, ale také elegantním a stylovým doplňkem pro vaši kuchyni nebo sbírku čajů. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k cestování a exotickým dobrodružstvím.

La Via Del Té Tuaregh je nejenom čajem, ale také zážitkem, který vám přinese chuť dobrodružství a exotických cest. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových a nezapomenutelných vzpomínek na vaše cestovatelské dobrodružství.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se