Papírové filtry na čaj s držákem filtrů 100ks

Balení 100 papírových filtrů s držákem filtrů.

96 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Balení 100 papírových filtrů Teeli s držáky filtrů.

Praktické nebělené papírové filtry, které jsou ideální pro rychlé vaření čaje, aniž by se změnila jeho chuť.

Papírové filtry na čaj s držákem filtrů jsou praktickým a hygienickým způsobem, jak si připravit čajovou infuzi bez potřeby čaje v losích. Tento balíček obsahuje 100 kusů papírových filtrů, které jsou ideální pro jednorázové použití a zachování čistoty a čerstvosti vašeho čaje.

Každý papírový filtr je vyroben z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro kontakt s potravinami a neovlivňuje chuť vašeho čaje. Filtry jsou biologicky rozložitelné, což zajišťuje ohleduplnost k životnímu prostředí při jejich likvidaci.

Držák filtrů, který je součástí balení, je praktickým doplňkem, který usnadňuje manipulaci s filtry a zabraňuje jejich ztrátě. Stačí umístit držák na hrnek nebo šálek, vložit do něj papírový filtr a naplnit čajovými lístky podle vašich preferencí. Poté lze filtr jednoduše vyjmout a odložit po použití.

Papírové filtry poskytují možnost připravit si čajovou infuzi přímo ve svém oblíbeném hrnku nebo šálku, což je ideální pro domácí použití, práci nebo cestování. Jsou vhodné pro různé typy čajů, od černých a zelených čajů po bylinkové směsi a ovocné čaje.

Díky jednoduchosti použití a hygienickému zpracování jsou papírové filtry ideálním řešením pro ty, kteří preferují čistou a čerstvou chuť svého čaje bez nečistot a sedimentů. Navíc jsou baleny v praktickém balení, které je snadno přenosné a skladné.

Celkově lze říci, že papírové filtry na čaj s držákem filtrů jsou skvělým doplňkem pro každého milovníka čaje, který si cení jednoduchosti, čistoty a praktičnosti při přípravě své oblíbené čajové infuze. Dopřejte si každý šálek čaje s maximálním komfortem a bezstarostně díky těmto praktickým papírovým filtrům.

Detaily produktu
FC7
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se