Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Shahrazad, 100g

Shahrazad- Cesta do Persie 

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Shahrazad, 100g

Čaj z kolekce TEA TRAVELS- Vzpomínky na cesty.

Složení : Černé čaje (Indie, Srí Lanka), papája, okvětní lístky růží, jahoda, přírodní aroma.

Balení 100 g.   Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

v plechovce, dárkové balení.


Pro milovníky dobrodružství a cestování je čaj z kolekce La Via del Té Tea Travels - Vzpomínky na cesty skvělou volbou, která vám přinese chuť exotických krajů a dobrodružství přímo do vaší šálku. Tento čaj z kolekce Tea Travels je oslavou dobrodružství, objevování a vzpomínek na nezapomenutelné cesty a setkání.

Složení této výjimečné směsi černých čajů z Indie a Srí Lanky vytváří bohatý a plný základ pro vaši cestu do světa chutí. Černé čaje dodávají nápoji hloubku a intenzitu, která vám okamžitě připomene exotické trhy a ulice dalekých zemí. Přidaná papája a jahoda přinášejí do směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje vaše smysly a probouzí touhu po dobrodružství. Okvětní lístky růží dodávají nápoji jemnost a romantiku, která evokuje vzpomínky na květinové zahrady a exotické krajiny.

Tato směs je dále obohacena přírodním aromatem, který zjemňuje a prohlubuje chuť čaje, přičemž dodává nápoji další vrstvu bohatosti a složitosti. Každý doušek tohoto čaje je jako cesta do minulosti, kdy se vám vybavují vzpomínky na úžasná dobrodružství a setkání, které jste zažili na svých cestách.

Dárková plechovka s rozměry 100g je navržena s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k cestování a objevování nových kultur a zemí.

La Via del Té Tea Travels - Vzpomínky na cesty je nejenom čajem, ale také zážitkem, který vám přinese chuť dobrodružství a setkání. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových a nezapomenutelných vzpomínek na vaše cestovatelské dobrodružství.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se