Čaj sypaný La Via del Té Cancer (Rak), 100g

Čaj sypaný zelený s bílým, s kousky ovoce v plechovce, dárkové balení.

CANCER- RAK, 100g.

223 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

CANCER- RAK

RAK (22. června - 22. července) je vodní znamení, spolu se Štírem a Rybami a je ovládané Měsícem. Raci jsou empatičtí, citliví, romantičtí, hledající bezpečí a soukromí, mateřské i domácí. Pro ně je určena tato vyvážená a uklidňující směs zeleného čaje a bílého čaje Silver Needles s intenzivním aroma broskví a meruněk, oblíbeného letního ovoce.

Složení: Čínské zelené čaje, aroma, kousky ananasu, bílý čaj, poupata růží, okvětní lístky chrpy.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

Pro ty, kdo se narodili pod znamením Raka, přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jejich citlivé a intuitivní povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je navržen tak, aby oslavoval hluboké emoce a jemnost Raků a přinášel jim zážitky plné harmonie a uklidňujících chutí.

Skládá se z pečlivě vybraných čínských zelených čajů, které poskytují jemnou a osvěžující základnu. Tento základ je dále obohacen přídavkem aroma, které podtrhuje přirozenou sladkost a květinovou esenci tohoto nápoje.

Kousky ananasu přidávají do směsi exotickou sladkost a svěžest, která připomíná slunné pláže a tropické oázy, zatímco bílý čaj poskytuje lehkost a delikátní chuťové nuance. Poupata růží a okvětní lístky chrpy přinášejí do této směsi romantiku a jemnost, která jemně hladí duši a posiluje emoční spojení s přírodou.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako objetí lásky a pocit domova, který je typický pro Raky. Jeho uklidňující charakter a harmonizující účinky jsou zárukou pro každodenní potěšení a relaxaci.

Dárkové balení o rozměrech 100 gramů je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Raku a jeho schopnosti propojovat se s hlubokými emocemi a intuicí.

La Via del Té Cancer je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší pokoj a vyváženost. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování vnitřního klidu a harmonie, která je tak důležitá pro Raky.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se