Čaj sypaný La Via del Té Virgo (Panna), 100g

Zelený čaj ochucený květy růže, v plechovce, dárkové balení.

VIRGO-PANNA, 100g. 

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via del Té Virgo (Panna), 100g

VIRGO-PANNA

Panna (23. srpna - 22. září) je znamení Země, charakterizované horlivým duchem zkoumání, přesnosti a poznávání cílů. Pro ty, kteří se narodili v tomto znamení, přirozeně elegantní a dynamické, ale ukotvené ve skutečnosti a v každodenním životě, je určena tato čajová směs : zelené čaje Gunpowder a Lung Ching (Dračí studna)  se snoubí s okvětními lístky růže, svěžestí zeleného jablka a příchutí citrusů a fíků.

Složení: Čínské zelené čaje, aroma , poupata rúže, slunečnicové okvětní  lístky, květy slézu.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

Pro precizní a analytickou Pannu přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jejímu praktickému a zároveň citlivému přístupu k životu. Tento čajový blend, balený s péčí a ohledem na detail, je navržen tak, aby podpořil klid a harmonii v každodenním životě Panny a přinášel jí zážitky plné čistoty a vyváženosti.

Skládá se z prvotřídních čínských zelených čajů, které poskytují osvěžující a povzbuzující základnu. Tento čajový základ je dále obohacen přídavkem aroma, které zdůrazňuje jeho jemnou a vyváženou povahu.

Poupata růže dodávají do směsi delikátní květinovou nótu a romantiku, která jemně hladí duši a přináší do nápoje pocit harmonie. Slunečnicové okvětní lístky a květy slézu přinášejí do směsi svěžest a lehkost, která dodává nápoji další rozměr a vyváženost.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako chvíle klidu a harmonie, které jsou tak důležité pro Pannu. Jeho čistý charakter a jemné chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a uvolnění.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Panně a její schopnosti nacházet krásu a harmonii ve světě.

La Via del Té Virgo je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší klid a vyváženost. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování krásy a harmonii.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se