Čaj sypaný La Via del Té Libra (Váhy), 100g

Čaj sýpaný černý s kousky ovoce , v plechovce, dárkové balení.

LIBRA – VÁHY, 100g.

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

LIBRA – VÁHY

Váhy (23. září - 23. října) jsou vzdušným znamením, kterému vládne Venuše. Lidé narození v tomto znamení jsou kreativní, umělecké a  optimistické povahy a mají přirozený smysl pro krásu. Perfektní čajová směs by měla uspokojit jejich sklon k rovnováze a také jejich laskavost pro lehká, elegantní jídla a nápoje. Pro Váhy jsme proto vytvořili tuto rafinovanou směs Darjeelingu a  dalších čínských černých čajů s příchutí zralých plodů a květinovým nádechem orchideje a růže.

Složení:  Darjeeling indický černý čaj, černý čaj, příchutě, kousky broskví, okvětní lístky růží, růžový pepř, chrpa.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro harmonické a vyvážené Váhy přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jejich touze po kráse a harmonii. Tento čajový blend, balený s láskou a péčí, je navržen tak, aby oslavoval jejich estetický smysl a přinášel jim zážitky plné elegance a jemnosti.

Skládá se z prvotřídních černých čajů, které poskytují bohatou a plnou chuťovou paletu. Směs obsahuje vybraný Darjeeling indický černý čaj a další černé čaje, které dodávají nápoji bohatství a intenzitu.

Přidané kousky broskví přinášejí do směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje smysly a připomíná slunné a teplé dni. Okvětní lístky růží a růžový pepř dodávají nápoji romantiku a pikantnost, zatímco chrpa přináší do směsi svůdnou a jemnou aromatickou nótu.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako návrat domů do útulného a harmonického prostředí, které je tak typické pro Váhy. Jeho vyvážený charakter a bohaté chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a uvolnění.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Váhám a jejich schopnosti nacházet harmonii a krásu ve světě.

La Via del Té Libra je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší klid a vyváženost. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování krásy a harmonie ve světě, který je tak důležitý pro Váhy.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se