Ploché těsnění EPDM ø 13x4x4 mm

Ploché těsnění  EPDM  ø 13x4x4 mm

8 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ TĚSNĚNÍ  EPDM  ø 13x4x4 mm

ELEKTRA - CLASSIC, MODERN, MODERN 2011
GRIMAC - ECLISSE, TEN, TWENTY, ZOLA-I, ZOLA-II
Ploché těsnění EPDM o rozměrech 13x4x4 mm je ideální pro různé průmyslové aplikace. Toto těsnění je vyrobeno z ethylen-propylenové gumy, což znamená, že má vynikající odolnost vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. EPDM materiál je také chemicky odolný vůči mnoha kyselinám, louhům a rozpouštědlům.

Těsnění

EPDM má také vynikající elektrickou izolační vlastnost a dobrou flexibilitu i při nízkých teplotách. Díky své dlouhé životnosti a odolnosti je toto těsnění ideální volbou pro různé průmyslové aplikace, jako je například montáž automobilů nebo systémy čištění vody.

Při nákupu tohoto plochého těsnění EPDM o rozměrech 13x4x4 mm od Kávové Dílny můžete být jisti nejen kvalitou produktu, ale také nejlepší cenou na trhu. Nechte se přesvědčit o výhodách tohoto vynikajícího produktu a dopřejte svým průmyslovým aplikacím tu nejlepší ochranu a těsnost.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
D20 8F023654
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se