Těsnění ploché ø 15x10x1 mm, bezazbestové

ø 15x10x1 mm .

10 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění ploché ø 15x10x1 mm, bezazbestové .

Vhodný pro kávovary San Marco: 20-20-LEVA, 85-LEVA .

Těsnění ploché ø 15x10x1 mm je nezbytným prvkem v mnoha průmyslových a domácích aplikacích, kde je potřeba zajistit těsnost mezi dvěma plochými povrchy. Toto těsnění je vyrobeno z bezazbestového materiálu, což znamená, že je šetrné k životnímu prostředí a zdraví uživatelů.

Díky svým rozměrům 15x10x1 mm je toto těsnění vhodné pro širokou škálu použití. Může být použito například jako těsnění ve ventilech, čerpadlech, kompresorech nebo jiných zařízeních, kde je potřeba zabránit úniku tekutin nebo plynu. Díky své flexibilitě se dokáže přizpůsobit různým povrchům a zajistit tak perfektní těsnost.

Bezazbestový materiál, ze kterého je toto těsnění vyrobeno, má vynikající odolnost vůči vysokým teplotám, chemickým látkám a tlaku. To znamená, že může být použito i v náročných provozních podmínkách, kde jsou kladeny vysoké nároky na odolnost a spolehlivost těsnění.

Díky svému kompaktnímu rozměru se těsnění ploché ø 15x10x1 mm snadno instaluje a zajistí rychlé a efektivní řešení pro problémy s únikem tekutin nebo plynu. Navíc, díky bezazbestovému materiálu, můžete mít jistotu, že se jedná o ekologicky šetrné řešení, které nepoškozuje životní prostředí.

Celkově lze tedy říci, že těsnění ploché ø 15x10x1 mm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé, odolné a ekologicky šetrné těsnění pro své průmyslové nebo domácí potřeby. Díky svým vlastnostem a kvalitě materiálu poskytuje dlouhodobou ochranu a zajišťuje bezproblémový provoz zařízení, ve kterých je použito.
Detaily produktu
C33 1186112
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se