Těsnicí ventil pro kohout páry Sanremo Racer, Opera

vč. silikonového těsnění 

109 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnicí ventil pro kohout páry Sanremo Racer, Opera.

Těsnicí ventil pro kohout pára /voda pákového kávovaru.

Pro kávovary

SANREMO
Coffee machine

CAFE-RACER (201801-), CAFE-RACER (202112-), OPERA-2.0 (202112-)

Těsnicí ventil pro kohout páry Sanremo Racer, Opera je kvalitní a spolehlivý doplněk pro každou kávovou kavárnu nebo restauraci. Tento ventil je navržen speciálně pro kohouty páry Sanremo Racer a Opera, aby zajistil optimální funkci a bezpečnost při práci s párou.

Díky těsnicímu ventilu můžete snadno regulovat proud páry a vytvořit dokonalou pěnu pro vaše cappuccino nebo latte. Tento ventil je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Jeho jednoduchý design umožňuje snadnou instalaci a údržbu.

S těsnicím ventilem pro kohout páry Sanremo Racer, Opera můžete být jisti, že vaše kávové nápoje budou vždy dokonale připravené a lahodné. Díky jeho preciznímu provedení a kvalitnímu materiálu se nemusíte obávat žádných problémů nebo poruch. Navíc tento ventil je esteticky pěkný a skvěle zapadne do designu vaší kávového stroje.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní těsnicí ventil pro kohout páry Sanremo Racer, Opera, pak je tento produkt tou správnou volbou pro vás. Díky němu můžete snadno dosáhnout perfektní pěny a vychutnat si lahodné kávové nápoje každý den. Nečekejte a objednejte si tento skvělý doplněk ještě dnes!

Detaily produktu
K23 8v12238B
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se