Těsnění ø 50x31x10 mm

ø 50x31x10 mm .

49 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění ø 50x31x10 mm .

Vhodné pro kávovary San Marco: 20-20-LEVA, 85-LEVA, DUALE, NEW-80-LEVA, V6-LEVA . 

Těsnění ø 50x31x10 mm je důležitou součástí kávovarů San Marco, která zajišťuje správné utěsnění a funkčnost zařízení. Toto těsnění je vyrobeno z odolného materiálu, který je odolný vůči teplu a tlaku, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Díky správnému těsnění mohou kávovary San Marco efektivně fungovat a připravovat lahodnou kávu s dokonalou chutí a aromatem. Tato součástka je velmi důležitá pro udržení správného tlaku a teploty v kávovaru, což má vliv na kvalitu a chuť připravené kávy.

Těsnění ø 50x31x10 mm je navrženo tak, aby perfektně sedělo a utěsňovalo vnitřní část kávovaru, čímž se minimalizuje riziko úniku kávy nebo páry. Tímto způsobem se zajišťuje bezproblémový chod zařízení a snadná údržba.

Pokud máte kávovar San Marco a potřebujete vyměnit těsnění, doporučujeme použít právě ténto díl. Díky jeho kvalitě a spolehlivosti se budete moci spolehnout na bezproblémový chod vašeho zařízení a vychutnat si skvělou kávu každý den.

Nakupujte tedy toto těsnění ø 50x31x10 mm pro kávovary San Marco a zajistěte si tak dokonalou chuť a kvalitu vaší oblíbené kávy. S touto součástkou budete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a poskytne vám ten nejlepší kávový zážitek.
Detaily produktu
E47 1186123
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se