Ploché těsnění EPDM ø 15x4x4 mm

Ploché těsnění  EPDM  ø 15x4x4 mm

15 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ TĚSNĚNÍ  EPDM  ø 15x4x4 mm

 WEGA - ASTORIA 

Ploché těsnění EPDM ø 15x4x4 mm je vysoce kvalitní produkt, který je ideální pro použití ve všech odvětvích průmyslu. Toto těsnění je vyrobeno z ethylen-propylenové gumy (EPDM), což znamená, že je odolné vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Toto ploché těsnění má také vynikající flexibilitu při nízkých teplotách, dobrou chemickou odolnost vůči řadě kyselin a zásad, a dobrou izolační vlastnost.

EPDM těsnění má černou barvu a dlouhou životnost, což z něj činí skvělou volbu pro různé aplikace. Těsnění má průměr 15 mm, šířku 4 mm a výšku 4 mm, což z něj činí univerzální produkt pro různé účely. Navíc, tento typ těsnění je také dostupný v variantě s detekovatelným kovem, což znamená, že je vhodný pro použití v potravinářském průmyslu.

Pokud hledáte spolehlivé ploché těsnění s vynikajícími vlastnostmi, pak je tento produkt EPDM ø 15x4x4 mm tou správnou volbou pro vás. Navštivte Kávovou Dílnu a získejte tento skvělý produkt ještě dnes.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
E26 8W0251 1186316
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se