V-těsnění 52x40x7mm

52x40x7mm .

24 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

V-těsnění 52x40x7mm do hlav kávovaru  s pákou. 

Vhodné pro kávovary: ASTORIA RAPALLO, BEZZERA, BRASILIA, GRIMAC-FIORENZATO - PIAZZA SAN MARCO. UNIVERSAL - DVGGRLA, VICTORIA ARDUINO - ATHENA. VBM - REPLICA PISTON, WEGA.

V-těsnění 52x40x7mm do hlav kávovaru s pákou je nezbytnou součástí každého kávovaru, který je vybaven pákovým mechanismem. Tento speciálně navržený těsnící prvek je určen k tomu, aby zajistil dokonalé utěsnění mezi hlavou kávovaru a pákou. To je klíčové pro správné fungování zařízení a zachování vynikající chuti a aroma vaší oblíbené kávy.

Díky rozměrům 52x40x7mm je toto těsnění vhodné pro většinu standardních kávovarů s pákovým mechanismem, a proto je ideální volbou pro každého milovníka espressa, který si chce užít dokonalou šálek kávy každý den. Tento výrobek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči teplotním změnám a chemickým látkám. To zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost těsnění.

Instalace tohoto těsnění je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nástroje nebo znalosti. Stačí odšroubovat staré těsnění a nahradit ho novým, čímž zajistíte optimální funkci vašeho kávovaru a zabráníte úniku páry nebo vody během přípravy kávy.

Díky tomuto v-těsnění si můžete být jisti, že vaše oblíbená káva bude vždy chutná a aromatická, a že váš kávovar bude fungovat bezchybně po dlouhou dobu. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat stav těsnění a v případě potřeby ho včas vyměňte, abyste si uchovali maximální kvalitu přípravy kávy.

Investujte do tohoto kvalitního v-těsnění a užívejte si každou šálek dokonalé kávy bez starostí o úniky nebo poruchy kávovaru. Vaše chuťové buňky vám za to jistě poděkují!

Detaily produktu
E46 8A4781
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se