Ploché těsnění EPDM ø 17x6x4 mm

Ploché těsnění  EPDM  ø 17x6x4 mm

10 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ TĚSNĚNÍ  EPDM  ø 17x6x4 mm

SAN MARCO LEVER GROUP VALVE GASKET 17X6X4MM NBR

EPDM ploché těsnění o průměru 17x6x4 mm je vyrobeno z kopolymeru etylenu a propylenu. Toto těsnění je navíc terpolymerem ethylenu a propylenu s malým množstvím třetího monomeru (obvykle dienu), což umožňuje vulkanizaci sírou. EPDM těsnění je užitečné pro mnoho průmyslových odvětví od montáže automobilů po systémy čištění vody.

Obecně jsou EPDM těsnění známá svou vynikající odolností vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, a mají velmi dobrou flexibilitu při nízkých teplotách, dobrou chemickou odolnost (mnoho zředěných kyselin a alkalických látek, stejně jako polární rozpouštědla) a dobrou elektrickou izolační vlastnost. EPDM těsnění může být také dostupné v kovově detekovatelné variantě, přičemž zachovává stejné vlastnosti jako obecný EPDM těsnící materiál. EPDM těsnění jsou obvykle černé barvy a mají dlouhou životnost.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností

Ploché těsnění  EPDM  ø 17x6x4 mm

Detaily produktu
D41 8S0213
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se