Ploché těsnění EPDM ø 12x3x4 mm

Ploché těsnění EPDM  ø 12x3x4 mm

14 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ TĚSNĚNÍ  EPDM  ø 12x3x4 mm .

RENEKA - CONCEPT, MOSAIC, PILOT, PLUS, PLUS SERIE PRESTIGE, PRESTIGE, SINGLE, VIVA, XL, XL BASIC, XL PALLAS .

Těsnění EPDM ø 12x3x4 mm je vysoce kvalitní produkt, který poskytuje vynikající odolnost vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Díky své flexibilitě při nízkých teplotách je ideální pro použití v široké škále průmyslových odvětví, od automobilové výroby po systémy pro čištění vody.

Těsnění EPDM má také vynikající chemickou odolnost vůči mnoha zředěným kyselinám, zásadám a polárním rozpouštědlům. Kromě toho je tento produkt elektricky izolační a má dlouhou životnost. Těsnění EPDM je typicky černé barvy a lze ho pořídit i v variantě s detekovatelnými kovovými částicemi, které zachovávají stejné vlastnosti jako běžné těsnění EPDM.

Vyzkoušejte těsnění EPDM ø 12x3x4 mm od Kávové Dílny a zjistěte, jak vám tento produkt může pomoci s vašimi potřebami. S jeho vynikající odolností a širokým spektrem využití je to skvělá volba pro vaše projekty a aplikace.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

PLOCHÉ TĚSNĚNÍ  EPDM  ø 12x3x4 mm .

Detaily produktu
D21 1186083
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se