Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm 1/8"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm pro natice 1/8"

11 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm pro natice 1/8"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm je nezbytným doplňkem pro opravu a výrobu kávovarů. Tento kužel je navržen speciálně pro trubku s průměrem 6mm pro matice 1/8" což zajišťuje dokonalé utěsnění a bezproblémový provoz. Vyroben z mosazi CW510L (OT57), certifikovaného pro použití s pitnou vodou, je tento kužel zárukou kvality a bezpečnosti.

Kromě toho nabízíme také šestihranné matice s palcovým závitem, které jsou nezbytné pro montáž a demontáž potrubí kávovarů. Tyto matice jsou vyrobeny z odolného materiálu a zajistí pevné spojení, které vydrží dlouhodobé používání.

Díky našim náhradním dílům pro kávovary můžete snadno a rychle opravit nebo vyrobit vlastní kávovar. S našimi kvalitními produkty se můžete spolehnout na perfektní výkon a dlouhou životnost vašeho zařízení. Objednejte si naše produkty ještě dnes a užijte si dokonalou kávu každý den.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C23 9R665
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se