Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm 1/4"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm pro matice 1/4"

15 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm pro matice 1/4"

Nabízíme těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm, který je určen pro matice 1/4" a je ideální pro nahradní díly pro opravu a výrobu kávovarů. Tento kužel je vyroben z mosazi CW510L (OT57) a je certifikován pro použití s pitnou vodou, což zaručuje bezpečnost a kvalitu produktu.

Kužely jsou nezbytné pro opravu a výrobu potrubí kávovaru a díky nim bude vaše kávovar vždy v perfektním stavu. Kromě toho nabízíme také šestihranné matice s palcovým závitem, které jsou ideální pro použití s tímto kuželem.

Díky našim náhradním dílům pro kávovary můžete jednoduše a rychle opravit svůj kávovar a užívat si skvělou kávu bez jakýchkoli problémů. S našimi kvalitními a certifikovanými produkty můžete být jisti, že vaše kávovar bude vždy fungovat správně. Objednejte si nyní a zajistěte si bezproblémové používání vašeho kávovaru!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 6mm pro matice 1/4"

Detaily produktu
C16 8F43
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se