Mosazný hadicový trn 3/8″ s matici D.8MM

45 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Hadicový trn, mosaz 3/8″ matice d.8mm .

Mosazný hadicový trn s maticí D.8MM je nezbytnou součástí pro správné fungování kávovarů. Tento trn je vyroben z kvalitní mosazi, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Jeho průměr 3/8" je ideální pro většinu kávovarů dostupných na trhu.

Díky tomuto hadicovému trnu můžete snadno připojit potřebné hadice a zajistit tak bezpečný a spolehlivý přenos tekutin. S maticí D.8MM je možné trn pevně upevnit a minimalizovat riziko úniku nebo netěsnosti.

Nákup tohoto hadicového trnu je investicí do dlouhodobého fungování vašeho kávovaru. Díky jeho kvalitnímu provedení a odolnosti vám bude sloužit dlouhá léta bez potřeby časté výměny.

Pokud jste majitelem kavárny nebo kávovaru doma, tento mosazný hadicový trn je pro vás nezbytnou součástí. Díky němu budete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a že si budete moci vychutnat skvělou kávu kdykoli budete chtít.

Nenechte se omezovat nekvalitními náhradními díly, investujte do toho nejlepšího pro váš kávovar. S mosazným hadicovým trnem 3/8" s maticí D.8MM budete mít jistotu, že vaše kávovary budou vždy v optimálním stavu a že budete moci nabídnout svým zákazníkům skvělou kávu každý den.

Nakupte tento kvalitní mosazný hadicový trn ještě dnes a užijte si bezstarostné používání vašeho kávovaru!

Hadicový trn, mosaz 3/8″ matice d.8mm .

Detaily produktu
K10 9r20
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se