Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm 3/8"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm pro matice 3/8"

19 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm pro matice 3/8"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm pro matice 3/8" je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy. Tento kužel je zaměřen na nahradní díly pro opravu a výrobu kávovarů a je vyroben z mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro pitnou vodu. Tento kužel je ideální pro opravu a výrobu potrubí kávovarů a je vybaven šestihrannými matice s palcovým závitem.

Díky tomuto těsnícímu pájecímu kuželu můžete snadno a rychle opravit nebo vyrobit potřebné díly pro váš kávovar a zajistit tak jeho bezproblémový provoz. S tímto kvalitním kuželem budete mít jistotu, že vaše kávovar bude fungovat správně a bude vám dlouho sloužit.

Nečekejte a zabezpečte si tento těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm pro matice 3/8" ještě dnes a buďte připraveni na každou příležitost k si vychutnání lahodné kávy z vašeho oblíbeného kávovaru. Výroba náhradních dílů pro kávovary je s tímto kuželem hračkou!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C18 9R559
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se