Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm 1/4"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm  pro matice 1/4"

15 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm  pro matice 1/4"

Kávová dílna má pro vás skvělý produkt - těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 8mm který je určen pro matice 1/4" . Tento kužel je ideální pro opravu a výrobu kávovarů, zejména díky použití materiálu mosaz CW510L (OT57), který je certifikován pro pitnou vodu. Díky těmto kuželům můžete snadno opravit nebo vyrobit potrubí pro vaši kávovar.

Šestihranné matice s palcovým závitem jsou dalším skvělým produktem, který najdete v naší nabídce. Tyto matice jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a odolnost, což je zásadní pro správnou funkci kávovaru. Všechny naše náhradní díly jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na potřeby našich zákazníků, abyste mohli s důvěrou provozovat svou kávovarnu.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní náhradní díly pro vaši kávovaru, pak jste na správném místě. Navštivte náš ecommerce web Kávová dílna a vyberte si z naší široké nabídky produktů pro opravu a údržbu vašeho kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C17 8F44
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se