Matice ø 3/8"F pro vodní / parní trubku

110 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Matice ø 3/8"F pro trubku kávovaru.

matice 22 mm - výška 21 mm - otvor 12,5 mm .

Matice ø 3/8"F pro trubku kávovaru je nezbytným prvkem pro správnou funkci vašeho kávovaru. Tato matice je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje pevné spojení mezi vodní nebo parní trubkou a kávovarem. Díky svému průměru ø 3/8" F je kompatibilní s většinou kávovarů dostupných na trhu.

Při výběru matice pro vaši kávovar je důležité dbát na správnou velikost a typ, abyste zajistili správnou funkci a bezproblémový provoz. Matice ø 3/8F je vhodná pro vodní i parní trubku, což vám poskytuje větší flexibilitu při používání kávovaru.

Díky kvalitnímu zpracování a odolnému materiálu můžete mít jistotu, že tato matice bude spolehlivě sloužit po dlouhou dobu bez potřeby časté výměny. S touto matice můžete být klidní, že vaše káva bude vždy připravena s maximální chutí a aroma.

Nakupujte tedy s důvěrou matice ø 3/8"F pro vodní / parní trubku kávovaru a užijte si dokonalou šálek kávy každý den. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a s tímto produktem vám garantujeme maximální kvalitu a spolehlivost. Nečekejte a dopřejte si dokonalou kávu díky této kvalitní matici pro váš kávovar.

Matice ø 3/8"F pro  trubku kávovaru .

Detaily produktu
K15 1349064
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se