Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 12mm 1/2"

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 12mm pro matice 1/2"

30 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 12mm pro matice 1/2"

Kávová dílna přináší těsnící pájecí kužel pro trubku ⌀ 12mm s maticí 1/2" který je ideální pro opravu a výrobu kávovarů. Tento kužel je vyroben z mosazi CW510L (OT57) certifikované pro pitnou vodu, což zajišťuje bezpečnost a kvalitu vaší kávy. Kužel je navržen speciálně pro opravu a výrobu potrubí kávovaru, což znamená, že se jedná o nezbytný náhradní díl pro každého milovníka kávy.

Šestihranné matice s palcovým závitem dodávají kuželu pevnost a stabilitu, což zajišťuje bezpečné a spolehlivé spojení trubky s maticí. Díky certifikaci pro pitnou vodu můžete mít jistotu, že vaše káva bude vždy čistá a chutná.

Nenechte svůj kávovar chybět důležitý díl pro správnou funkci. S tímto těsnícím pájecím kuželem pro trubku ⌀ 12mm od Kávové dílny si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonalá. Objednejte si ho ještě dnes a buďte připraveni na každou příležitost k oslavě chutné kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C24 8F46-P
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se