Matice M26X1,5

35 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Matice M26x1,5 .

pro kávovar Astoria - vodní a pární kohouty .

M26X1,5 mosazné matice jsou nezbytným prvkem pro opravu a výrobu kávovaru Astoria. Tyto matice jsou vyrobeny z kvalitní mosazi, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči korozivním látkám obsaženým ve vodě. Díky svému preciznímu zpracování a rozměrům M26X1,5 perfektně sedí na vodní a pární kohouty kávovaru Astoria, což zajišťuje bezproblémovou funkci a bezpečné provozování zařízení. S těmito mosaznými maticemi můžete jednoduše a efektivně opravit nebo vyrobit nové součásti pro váš kávovar, čímž prodloužíte jeho životnost a udržíte si vynikající kvalitu přípravy kávy. Sáhněte po kvalitních mosazných maticích M26X1,5 a zajistěte si bezproblémový provoz svého kávovaru Astoria.

Měděné matice M26X1,5 jsou nezbytným doplňkem pro opravu kávovaru Astoria. Tyto matice jsou vyrobeny z kvalitní mosazi, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Díky svému preciznímu zpracování a pevné konstrukci jsou tyto matice ideální volbou pro každého profesionálního baristu nebo majitele kávovaru.

Měděné matice M26X1,5 jsou navrženy tak, aby dokonale seděly na kávovaru Astoria a zajistily bezproblémový provoz. Díky svému speciálnímu designu a konstrukci jsou tyto matice snadno instalovatelné a snadno se udržují. Navíc měděný materiál zaručuje optimální tepelnou vodivost, což je klíčové pro správnou přípravu lahodné kávy.

Kromě své funkčnosti mají tyto matice také esteticky příjemný vzhled, který se skvěle hodí do každého moderního kávovaru. Jejich elegantní mosazná barva dodává kávovaru luxusní vzhled a zároveň signalizuje kvalitu a spolehlivost. Díky nim se váš kávovar Astoria stane nejen praktickým nástrojem pro přípravu lahodné kávy, ale také stylovým prvkem vaší kuchyně nebo kavárny.

Celkově lze říci, že měděné matice M26X1,5 jsou nezbytným doplňkem pro každého majitele kávovaru Astoria, který dbá na kvalitu, spolehlivost a design. Díky nim můžete být jisti, že váš kávovar bude vždy fungovat správně a že si každý šálek kávy vychutnáte naplno. Investice do těchto matic se vám rozhodně vyplatí a budete s nimi nadmíru spokojeni.

Detaily produktu
F21 8A25384
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se