Matice 1/8″ H.3MM

20 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Matice 1/8″ H.3MM . 

Matice 1/8" H.3MM je důležitým prvkem pro opravu a výrobu kávovaru. Tato malá, avšak klíčová součástka má průměr 1/8 palce a výšku 3 milimetry, což z ní činí ideální volbu pro různé typy kávovarů.

Díky této matičce můžete snadno a efektivně opravit váš kávovar nebo dokonce vyrobit nový. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost. Díky preciznímu zpracování má matice dokonalé rozměry, což zajišťuje správnou funkci vašeho kávovaru.

Matice 1/8" H.3MM se snadno instaluje a drží pevně na svém místě, což je důležité pro správnou funkci kávovaru. Díky svému kompaktnímu designu se vejde do malých prostorů a umožní vám opravit váš kávovar i v případě omezeného místa.

Tato matice je nezbytnou součástkou pro každého milovníka dobré kávy, který si cení kvality a spolehlivosti svého kávovaru. Bez správné matice by váš kávovar nemohl správně fungovat a vy byste neměli možnost si vychutnat skvělou kávu každé ráno.

Důrazně doporučujeme, abyste měli vždy několik těchto matic skladem, abyste mohli okamžitě reagovat v případě potřeby opravy vašeho kávovaru. Investice do kvalitní matice se vám rychle vrátí v podobě delší životnosti vašeho kávovaru a dokonalé chuti vaší oblíbené kávy.

Nezapomeňte, že správná údržba a opravy vašeho kávovaru jsou klíčové pro zachování jeho optimálního výkonu a prodloužení jeho životnosti. S maticí 1/8" H.3MM máte jistotu, že váš kávovar bude vždy v perfektním stavu a že si budete moci užívat lahodnou kávu bez jakýchkoli problémů. Investice do této malé součástky se vám určitě vyplatí!

Detaily produktu
F21 9R883
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se