Páka kávovaru s dřevěnou rukojetí

1 499 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Páka kávovaru s dřevěnou rukojetí.

Vhodné pro většinu kávovarů s hlavou E61 a pákou s filtrem s vnitřním průměrem 58 mm.

Připojení výtoku ø 3/8", výška křídel 6 mm

Dodáváno bez filtru, pružiny a výpusti.

Použité dřevo - americký ořech. Ošetřeno přírodními vosky a oleji. Nelakováno. Odstíny a kresby dřeva z kterého je páka vyrobena, se mohou lišit kus od kusu. Jedná se o vlastnosti použitého dřeva a nelze to uplatňovat jako závadu. 

NELZE UMÝVAT V MYČCE.

Páka kávovaru s dřevěnou rukojetí je elegantním a funkcemi nabitým prvkem, který dodává kávovému stroji nejen praktický rozměr, ale také estetickou přitažlivost. Tato páka je navržena s ohledem na uživatelskou pohodlí, výkon a estetiku, což z ní činí ideální volbu pro ty, kteří si přejí spojit stylový design s prvotřídním výkonem.

Jednou z klíčových vlastností této páky je její dřevěná rukojeť, která přináší do kávového prostředí příjemný a přirozený pocit. Dřevěná rukojeť je vyrobena z kvalitního amerického ořechu, který je ošetřen přírodními vosky a oleji pro zajištění trvanlivosti a odolnosti. Každá rukojeť má jedinečné odstíny a kresby dřeva, což dodává každému kusu unikátní charakter a osobnost.

Tato páka je navržena pro použití s většinou kávovarů vybavených hlavou E61 a pákou s filtrem s vnitřním průměrem 58 mm. To znamená, že je kompatibilní s širokou škálou kávovarů, což z ní činí všestranný a univerzální doplněk pro každou kavárnu nebo domácí kuchyni.

Při instalaci se páka snadno připojuje k výtoku o průměru 3/8", a má výšku křídel 6 mm, což poskytuje stabilní a spolehlivé ovládání. Je dodávána bez filtru, pružiny a výpusti, což umožňuje uživatelům přizpůsobit páku svým individuálním potřebám a preferencím.

Celkově lze říci, že páka kávovaru s dřevěnou rukojetí je nejen praktickým a funkčním doplňkem pro každý kávovar, ale také stylovým prvkem, který přináší do každé kuchyně nebo kavárny jedinečný pocit elegance a luxusu. Je to investice do kvalitního vybavení, která se vyplatí v podobě nezapomenutelných kávových zážitků.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se