Filtr páky kávovaru univerzální , jednoporcový , 6g .

Ø70 x 19mm

92 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtr páky kávovaru univerzální, jednoporcový, 6g .

Univerzální j sítko na 6g kávy.

Vhodné pro kávovary:

ASTORIA CMA: CORE-600 (2017), GRETA, SABRINA, SABRINA (2019) .

COFFEE QUEEN : DIAMANT, DiamantPro-2Gr, DiamantPro-3Gr, EB61, EX3, G-10, MARKUS, MARKUS-OLD, MARKUS-SILVER, MEGACREM, MONROC, NEW-ELEGANCE, OFFICE-CONTROL, OFFICE-LEVA, OFFICE-PULSER, ONE, Onyx-2Gr, Onyx-3Gr, Onyx-MINI, Onyx-MINI+, OnyxPro-2Gr, OnyxPro-3Gr, ROSETTA, ZIRCON .

CREM Coffee machine: DIAMANT, DiamantPro-2Gr, DiamantPro-3Gr, EB61, EX3, G-10, MARKUS, MARKUS-OLD, MARKUS-SILVER, MEGACREM, MONROC, NEW-ELEGANCE, OFFICE-CONTROL, OFFICE-LEVA, OFFICE-PULSER, ONE, Onyx-2Gr, Onyx-3Gr, Onyx-MINI, Onyx-MINI+, OnyxPro-2Gr, OnyxPro-3Gr, ROSETTA, ZIRCON .

EXPOBAR Coffee machine: DIAMANT, DiamantPro-2Gr, DiamantPro-3Gr, EB61, EX3, G-10, MARKUS, MARKUS-OLD, MARKUS-SILVER, MEGACREM, MONROC, NEW-ELEGANCE, OFFICE-CONTROL, OFFICE-LEVA, OFFICE-PULSER, ONE, Onyx-2Gr, Onyx-3Gr, Onyx-MINI, Onyx-MINI+, OnyxPro-2Gr, OnyxPro-3Gr, ROSETTA, ZIRCON .

ORCHESTRALE Coffee machine: ETNICA, PHONICA .

WEGA Coffee machine : AIRY, COLOSSEUM, COMBINOVA, ESPRESSA, EURO-2000, FORMULA-MILANO, JUNIOR, NOVA, NOVECENTO, ORION ECO, POLARIS, SPHERA, START, SYNTESIS, VELA, VENERE .

Tento univerzální filtr páky kávovaru je ideální volbou pro každého milovníka čerstvé kávy. Jedná se o jednoporcový filtr s kapacitou 6g, který je navržen tak, aby poskytoval maximální chuťový zážitek z každé šálku kávy. Díky své univerzální konstrukci je kompatibilní s širokou škálou kávovarů a zaručuje snadnou a efektivní přípravu lahodné kávy.

Tento filtr páky je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči teplotním výkyvům a zaručují dlouhou životnost. Jeho praktický design umožňuje snadné čištění a údržbu, což z něj činí skvělý doplněk pro každou domácnost či kavárnu.

Pokud si chcete dopřát skvělou šálek kávy každé ráno, pak je tento univerzální filtr páky kávovaru tou správnou volbou pro vás. S jeho pomocí si můžete užít čerstvou a aromatickou kávu přímo z pohodlí vašeho domova. Nečekejte a pořiďte si tento praktický a kvalitní filtr páky ještě dnes!

Detaily produktu
E58 8f147
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se