Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8" pro 1 šálek

ø 3/8" 

85 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8"  pro 1 šálek.

Nový proces chromování certifikovaný podle NSF / ANSI 51 Food Equipment Materials.

Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8" pro 1 šálek je nezbytnou součástí každého kávovaru, který chcete udržovat v perfektním stavu. Tato výpusť páky je navržena pro univerzální použití a má průměr 3/8 palce, což ji činí vhodnou pro většinu kávovarů na trhu.

Díky této výpusť páky můžete snadno a rychle vyměnit starou nebo poškozenou výpusť páku a obnovit tak správný tok kávy do šálku. To je velmi důležité pro zachování chuti a kvality kávy, kterou vaši zákazníci očekávají.

Tato výpusť páky je navržena speciálně pro 1 šálek kávy, což znamená, že je ideální pro malé kávovary nebo ty, které slouží převážně jednomu zákazníkovi. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči teplotním výkyvům a chemickým látkám obsaženým v kávě.

Díky této výpusť páce můžete snadno upravit tok kávy dle potřeby a zajistit tak dokonalou konzistenci každého espressa či cappuccina. Vaši zákazníci si tak mohou být jisti, že každá šálek kávy bude chutnat stejně skvěle jako ten předchozí.

Celkově je tato výpusť páka kávovaru univerzální ø 3/8" pro 1 šálek skvělým doplňkem pro každého milovníka kávy, který si cení kvality a dokonalé chuti. Investice do této výpusť páky se určitě vyplatí a váš kávovar bude opět fungovat jako nový.

Detaily produktu
K01 8F935
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se