Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8 pro 2 šálky

ø 3/8 

105 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8 pro 2 šálky.

Nový proces chromování certifikovaný podle NSF / ANSI 51 Food Equipment Materials. 

Výpusť páky kávovaru univerzální ø 3/8 pro 2 šálky je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si rád připravuje své oblíbené nápoje doma. Tato univerzální výpusť páky je navržena pro kávovary s průměrem 3/8 palce a umožňuje přípravu dvou šálků kávy najednou.

Díky této výpusti páky můžete snadno připravovat své oblíbené kávové nápoje v pohodlí vašeho domova. Stačí jen jednoduše připojit tuto výpust páku k vašemu kávovaru a můžete začít vařit kávu podle vašich představ. Díky možnosti přípravy dvou šálků kávy najednou ušetříte čas a můžete si užít svůj nápoj s někým blízkým.

Tato univerzální výpusť páky je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Navíc je jednoduchá na instalaci a použití, takže si s ní poradí i začátečníci. Díky své univerzálnosti je kompatibilní s širokou škálou kávovarů, takže nemusíte mít obavy z nesprávného nákupu.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si připravujete své oblíbené nápoje doma, pak je tato univerzální výpusť páky kávovaru ø 3/8 pro 2 šálky nezbytným doplňkem pro vaši kuchyň. Užijte si dokonalou chuť a vůni čerstvé kávy každý den s tímto praktickým a spolehlivým doplňkem.

Detaily produktu
K02 9V956
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se