Filtr páky kávovaru Lelit 57mm dvouporcový, 14 g

Filtr páky pro kávovary Lelit s hlavou 57mm, dvouporcový, 14 g .

68 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtr páky kávovary Lelit s hlavou o průměru 57mm dvouporcový .

Filtr pro kávovary Lelit s hlavou o průměru 57 mm dvouporcový je nezbytným doplňkem pro všechny milovníky kávy, kteří si rádi připravují svůj šálek espressa doma. Tento filtr je navržen speciálně pro kávovary značky Lelit a má průměr 57 mm . To zajišťuje dokonalou extrakci a bohatou chut espressa.

Dvouporcový design filtru znamená, že můžete připravit až dva šálky espressa najednou, což je ideální pro ty, kteří ráno spěchají nebo si chtějí vychutnat kávu s partnerem či přítelem. Filtr je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Použití tohoto filtru je velmi jednoduché - stačí ho vložit do kávovaru, naplnit mletou kávou a připravit svůj šálek espressa. Díky optimálnímu průměru hlavy filtru a kvalitním materiálům získáte vždy dokonalý výsledek s bohatou pěnou a intenzivní chutí. Filtr páky je vyroben z odolné nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho precizní design a dokonalé provedení zaručují optimální výsledky při přípravě kávy a dodávají vašemu kávovaru elegantní vzhled. S tímto filtrem páky budete mít jistotu, že každá šálek kávy bude lahodná a plná aroma. Dopřejte si dokonalý šálek kávy s filtrem páky kávovary Lelit s hlavou 57mm dvouporcový a užijte si každý doušek té nejlepší kávy.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si doma připravujete lahodný espresso, pak je tento filtr pro kávovary Lelit nezbytným doplňkem ve vaší kuchyni. Užijte si každé ráno dokonalou šálek kávy díky tomuto kvalitnímu filtru od značky Lelit.

Detaily produktu
A47 8L00122
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se