Filtr páky kávovaru Lelit 57mm jednoporcový , 12 g

Filtr páky pro kávovary Lelit s hlavou 57mm, jednoporcový, 12 g .

65 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtr páky pro pákové kávovary Lelit s hlavou 57 mm:

- jednoporcový 12 g .

Filtr páky kávovaru Lelit 57mm jednoporcový je kvalitní a spolehlivý nástroj pro přípravu lahodné kávy doma. Tento filtr je určen pro kávovary s průměrem 57 mm a je navržen pro jednu porci kávy o váze 12 gramů.

Díky tomuto filtru můžete snadno a rychle připravit skvělou šálek kávy přesně podle své chuti a preferencí. Jeho jednoporcový design vám umožní připravit si čerstvou kávu přesně podle aktuální potřeby, což zaručí maximální čerstvost a chuť vaší oblíbené kávy.

Filtr páky kávovaru Lelit 57mm je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Jeho precizní konstrukce zajišťuje správnou extrakci kávy a optimální výsledky každým použitím.

Díky tomuto filtru můžete doma snadno dosáhnout profesionálních výsledků a vychutnat si skvělou kávu bez nutnosti chodit do kavárny. Stačí použít kvalitní kávovar a čerstvě mletou kávu a vaše domácí káva bude chutnat jako ta z nejlepších kaváren.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a chcete si doma vychutnat skvělou šálek kvalitní kávy, pak je filtr páky kávovaru Lelit 57mm jednoporcový tou správnou volbou pro vás. Užijte si každé ráno čerstvou kávu připravenou přesně podle vašich představ a buďte svým vlastním baristou.

Detaily produktu
A46 8L001211
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se