Dávkovací kroužek k páce s filtrem

Pro tamper o průměru 58 mm.

189 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tento Dávkovací kroužek je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce užít každou šálek naplno. Chrání okraje filtru páky před zbytky kávy, což zabraňuje znečištění těsnění hlavy a zajišťuje tak optimální těsnost. Díky tomu je vaše káva vždy čerstvá a chutná jako nikdy předtím.

Tento Dávkovací kroužek je navržen tak, aby soustředil veškerou právě namletou a padající kávu z mlýnku přímo do filtru páky. Různé typy mlýnků mohou namletou kávu vydávat ve větším úhlu, což může vést k nechtěnému plýtvání kávou. S tímto produktem se vám to už nestane.

Navíc Dávkovací kroužek vhodný pro tamper o průměru 58 mm , což zajišťuje perfektní tvar a velikost tlačítka pro dokonalé přípravu espressa. S tímto produktem budete mít vždy jistotu, že si užijete každou šálek kávy naplno a bez zbytečných komplikací. Buďte špičkovým baristou s tímto skvělým doplňkem pro váš espresso setup.

Vlastnosti:

- chrání okraje filtru páky před zbytky kávy, nezanášíte si tak kávu do těsnění hlavy, které se jinak postupně zanáší a netěsní

- soustřeďuje veškerou právě namletou a padající kávu z mlýnku přímo do filtru páky. Některé mlýnky mohou namletou kávu vydávat ve větším úhlu

Vhodné pro tamper o průměru 58 mm

Materiál: hliník. Výška max.2,1cm

Detaily produktu
AL361077a3
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se