Pružina filtru D.1,2mm 3 strany rovná

10 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pružina filtru D.1,2mm 3 strany rovná .

Vhodné pro kávovary Astoria .

Pružina filtru kávovaru je nenápadný, ale zásadní součástkou vašeho kávovaru. Tato pružina rovná o průměru 1,2 mm a délce 3 strany rovná je klíčová pro správné fungování vašeho kávovaru. Pružina filtru je zodpovědná za udržení správného tlaku a tvaru při vaření kávy, což má vliv na chuť a kvalitu vašeho nápoje.

Tato pružina je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči teplu a tlaku, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky rovným stranám má pružina filtru stabilní a pevnou konstrukci, což zajišťuje přesné a konzistentní výsledky při vaření kávy. 

Pružina filtru kávovaru je nezbytnou součástkou pro každého milovníka kávy, který si chce vychutnat dokonalý šálek kávy každý den. Nezáleží na tom, zda jste domácí kuchař, barista nebo majitel kavárny, tato pružina vám pomůže dosáhnout optimálního výsledku při přípravě kávy. Pružina filtru D.1,2mm 3 strany rovná. 

Nečekejte a zajistěte si pružinu filtru kávovaru ještě dnes a užijte si skvělou chuť vaší oblíbené kávy každý den! S touto pružinou budete mít jistotu, že váš kávovar bude pracovat správně a vaše káva bude vždy dokonale připravená. Investujte do kvalitních součástek a užijte si skvělou kávu každý den!
Detaily produktu
E06 8A14 1250002
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se