Vestavený odklepávač na kávu Knockbox [JoeFrex]

16 cm x 17,5 cm x 9,5 cm
478 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vestavený odklepávač na kávu Knockbox [JoeFrex].

Odklepávací box s plastovou příčkou.  Nerezovou vnitřní část lze vyjmout a mýt v myčce. 

Rozměry:16 cm x 17,5 cm x 9,5 cm.

Velikost výřezu: Šířka: 140 mm x Hloubka 153 mm.

Tento kompaktní box byl navržen pro instalaci do pracovní plochy nebo barového pultu. Pouzdro se skládá z nerezového plechu. Tyčka-PVC, je pevně nasazena a upevněna ocelovými šrouby do uzavřené nádoby, kterou lze jednoduše vyjmout pro čištění. Součástí jsou gumové proužky na ochranu okrajů výřezu.

Vestavený odklepávač na kávu Knockbox od značky JoeFrex je praktický doplněk pro každého milovníka kávy. Tento nerezový odklepávač vám umožní snadno a rychle odstraňovat zbytky mleté kávy z páky vaší kávovaru nebo espressa. Díky vestavěnému designu můžete tento odklepávač jednoduše umístit do pracovní desky nebo kávového baru a udržovat tak vaše pracovní prostředí čisté a uklizené.

Nerezový materiál zaručuje odolnost a dlouhou životnost tohoto produktu, takže si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhodobě. Jeho moderní a elegantní design se skvěle hodí do každého prostředí a jistě zaujme vaše zákazníky. Díky praktickému odklepávači můžete snadno a hygienicky odstraňovat zbytky kávy a udržovat tak vaši kávovou stanici čistou a bez zápachu.

Knockbox od značky JoeFrex je perfektním doplňkem pro každého kávového fajnšmekra, který si rád dopřeje šálek kvalitní kávy doma nebo v kavárně. S tímto odklepávačem budete mít vždy po ruce praktický pomocník pro udržování vašeho pracovního prostředí v dokonalém pořádku. Díky jeho jednoduchému použití se s ním snadno naučí pracovat kdokoliv a užijete si tak pohodlnou a čistou přípravu kávy každý den.

Pokud hledáte kvalitní a praktický odklepávač na kávu, Knockbox od značky JoeFrex je pro vás to pravé. Investujte do tohoto skvělého produktu a užívejte si každý šálek kávy bez starostí o zbytečný nepořádek a zápach v kuchyni. S tímto odklepávačem budete mít vše pod kontrolou a vaše kávové rituály budou ještě pohodlnější a příjemnější. Nechte se okouzlit jeho jednoduchostí a efektivitou a dopřejte si dokonalý kávový zážitek každý den.

Detaily produktu
kcM
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se