Odklepávač na kávu xl knockbox [baristapro] zásuvka

4 570 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Odklepávač na kávu xl knockbox [baristapro] zásuvka

- rozměry 37x28x10 cm
- rozměry s rukojetí 42,5x28x10 cm
- rukojeť pro snadné uchopení
- horní větrací otvory pro odvod páry
- trojúhelníková tyč pro tlumení hluku
- zesílená podpěra tyče
- nožičky navržené tak, aby zajišťovaly pevnost a tlumení hluku
- leštěná nerezová ocel

Made in Ireland 

Odklepávač na kávu XL Knockbox od značky Baristapro je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy a domácího baristy. Tento praktický produkt vám umožní snadno a efektivně odstraňovat zbytky kávových zrn a tlačítek z kávového lisu, což vám pomůže udržet vaše pracovní místo čisté a uklizené.

Odklepávač na kávu XL Knockbox je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a snadno udržovatelný. Díky své velikosti XL má dostatek místa pro odstraňování většího množství zbytků, což je ideální pro intenzivní používání v kavárnách nebo domácích kavárnách. Navíc je vybaven zásuvkou, která zachycuje zbytky a umožňuje snadné vyprázdnění a čištění.

S Odklepávačem na kávu XL Knockbox od značky Baristapro můžete být jisti, že vaše kávové zrníčka a tlačítka budou vždy čisté a připravené k dalšímu použití. Díky tomuto praktickému pomocníkovi se vaše kavárna stane ještě efektivnější a profesionálnější.

Nebuďte s produktem kompromisní a pořiďte si Odklepávač na kávu XL Knockbox od značky Baristapro ještě dnes. Díky tomuto skvělému produktu budete mít vždy čisté pracovní místo a dokonalou kávu, která potěší nejen vás, ale i vaše zákazníky. Užijte si skvělou chuť a vůni čerstvé kávy s Odklepávačem na kávu XL Knockbox od značky Baristapro.

Detaily produktu
5092769
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se