Odklepávač na kávu knockbox [JoeFrex]

16,5 x 18,5 x 11 cm

581 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Odklepávač na kávu knockbox [JoeFrex].

Odklepávací box s plastovou příčkou a dřevěnou vnější částí je elegantní a funkční doplněk pro každého milovníka kávy, který si cení kvality a stylu. Tento designově promyšlený produkt kombinuje tradiční estetiku s moderními funkcemi, aby poskytl uživatelům maximální pohodlí a praktičnost při přípravě jejich oblíbených kávových nápojů.

Vnitřní část odklepávacího boxu je vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje vysokou odolnost vůči korozí a snadnou čistitelnost. Díky možnosti vyjmutí nerezové vnitřní části je odklepávací box snadno a efektivně čistitelný v myčce na nádobí, což šetří čas a usnadňuje údržbu.

Plastová příčka uvnitř boxu slouží kí odklepávaní zbytků kávy, což pomáhá udržovat vaši pracovní plochu čistou a uspořádanou. Tato příčka je navíc odolná a snadno čistitelná, což zajišťuje hygienické podmínky při přípravě kávy.

Jeho elegantní černá barva v kombinaci s nerezem dodává kbelíku moderní a sofistikovaný vzhled, který se hodí do každého prostředí.

S rozměry 11 cm výšky, 16,5 cm šířky a 18,5 cm hloubky poskytuje tento odklepávací box dostatek prostoru pro odklepávání kávy různých objemů a velikostí. Jeho kompaktní velikost a elegantní design ho činí ideálním doplňkem pro každou kuchyňsku nebo kavárnu, která si cení kvalitního vybavení a dokonalého servisu.

Bez ohledu na to, zda jste profesionálním baristou nebo domácím kavárníkem, tento odklepávací box vám poskytne perfektní prostředí pro přípravu kávy s maximálním komfortem a elegancí.

Detaily produktu
T kgn
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se