Odklepávač na kávu knockbox [JOEFREX] ZÁSUVKA vel.S standard

Doprava zdarma

š23 x d30 x v11 cm 

3 398 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Odklepávač na kávu knockbox [JOEFREX] ZÁSUVKA vel.S standard

Zásuvka [JoeFrex] na vyklepání použité kávy, pod mlýnek na kávu, s hliníkovou tyčkou, potaženou vrstvou měkkého silikonu.  Na zadní straně zásuvky jsou otvory pro odvětrávání obsahu. Rukojeť - hliníková tyčka, potažená vrstvou měkkého silikonu . Vlastní zásuvka - nerez ocel. Dobrá stabilita i u vysunuté zásuvky je zajištěna rozměrnými gumovými nožkami, které zároveň dobře tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy.

š230 x d300 x v11 mm

4,2kg

Zásuvka [JoeFrex] na vyklepání použité kávy představuje špičkový doplněk pro vaši kávovou stanici, který kombinuje praktičnost, estetiku a vysokou kvalitu. S elegantním designem a pevnou konstrukcí je tato zásuvka ideálním doplňkem pro každého milovníka kávy, ať už jste domácí barista nebo profesionální kavárník.

Jedním z klíčových prvků této zásuvky je hliníková tyčka potažená vrstvou měkkého silikonu, která slouží k vyklepávání použité kávy z portafiltru. Tato tyčka je navržena tak, aby poskytovala optimální pevnost a pružnost pro snadné a efektivní vyklepání kávy, zatímco měkký silikonový povrch chrání váš portafiltr před poškrábáním a poškozením.

Rukojeť této zásuvky je vyrobena z kvalitní hliníkové tyčky, která poskytuje pohodlný úchop a zároveň dodává zásuvce moderní a profesionální vzhled. Díky vrstvě měkkého silikonu na rukojeti je manipulace s ní pohodlná a bezpečná.

Vlastní zásuvka je vyrobena z nerezové oceli, která zajišťuje odolnost, pevnost a snadnou čistotu. Tento materiál je ideální pro použití v kávovém prostředí, protože odolává korozí a je snadno udržovatelný.

Na zadní straně zásuvky jsou otvory pro odvětrávání obsahu, což umožňuje snadnou ventilaci a odvětrávání, což přispívá k udržení čistoty a sucha uvnitř zásuvky a zabrání vzniku nepříjemných zápachů a plísní.

Dobrá stabilita zásuvky je zajištěna rozměrnými gumovými nožkami, které nejenom poskytují pevnou oporu, ale také efektivně tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy. Tyto nožky zároveň chrání povrch podložky nebo stolu před poškrábáním.

Rozměry zásuvky 230 x 300 x 11 mm a váha 4,2 kg jsou ideální pro umístění pod mlýnek na kávu. Tato zásuvka poskytuje dostatek prostoru pro vyklepání použité kávy a současně se pohodlně vejde na vaši kávovou pracovní plochu.

Celkově lze říci, že zásuvka JoeFrex na vyklepání použité kávy je dokonalým spojením elegance, funkčnosti a trvanlivosti. S pevnou konstrukcí, praktickými funkcemi a atraktivním designem je tato zásuvka nezbytným doplňkem pro každého, kdo si zakládá na kvalitní přípravě kávy a péči o své kávové vybavení.

Detaily produktu
J dxs
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se