Tamper (pěchovadlo) 57mm [JoeFrex]

Ø57mm .

489 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tamper (pěchovadlo) 57mm [JoeFrex] .

Tabulku velikostí tamperu pro pákové kávovary najdete v sekci PRÍLOHY .

Made in Germany . 

Tamper (pěchovadlo)[JoeFrex] je nezbytný nástroj pro každého milovníka kávy, který si chce vychutnat dokonalou šálek espresso. Tento tamper je navržen speciálně pro profesionální použití a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a precizní výkon.

Tento tamper má průměr 57 mm, což je ideální velikost pro kompaktní pěchování kávových zrnek do portafiltru. Díky preciznímu provedení a ergonomickému designu je manipulace s tímto tamprem velmi pohodlná a snadná. Díky správnému pěchování kávy můžete dosáhnout maximální chuti a aroma vaší kávy a zároveň zajistit rovnoměrnou extrakci.

Tamper JoeFrex je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozi a snadno se čistí. Tento tamper je navržen s ohledem na dlouhodobou výdrž a spolehlivý výkon, takže si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Pokud hledáte profesionální tamper, který vám pomůže připravit dokonalou šálek espresso každý den, pak je tamper [JoeFrex] tou správnou volbou pro vás. Díky jeho preciznímu provedení a kvalitním materiálům vám poskytne spolehlivý výkon a maximální chuti vaší kávy. Nečekejte a dopřejte si ten nejlepší zážitek z kávy s tamperem [JoeFrex] !

Detaily produktu
tma57
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se