Podložka pod tamper - rohová [JoeFrex]

Rohová podložka pod tamper (pěchovadlo).

271 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Podložka pod tamper - rohová [JoeFrex].

Černý silikon, mat . Povrch 20 cm x 15 cm, přeložený okraj 4,5 cm.


Podložka pod tamper - rohová od značky JoeFrex je praktickým a elegantním doplňkem pro každého milovníka kávy, který si zakládá na kvalitě a preciznosti přípravy svých nápojů. Tato podložka je vyrobena z černého silikonu, který poskytuje optimální ochranu pro váš stůl před odřením a poškrábáním, zatímco matný povrch zajišťuje stabilitu a přilnavost, čímž předchází posunutí se podložky během použití.

S rozměry povrchu 20 cm x 15 cm a přeloženým okrajem o šířce 4,5 cm nabízí tato podložka dostatečný prostor pro pohodlné manipulování s tamperem a připravování kávy. Její rohový tvar umožňuje perfektní umístění pod páku kávovaru, což přispívá k zachování čistoty a pořádku na pracovní ploše.

Hlavním účelem této podložky je ochrana vašeho stolu nebo pracovní plochy před poškozením způsobeným pákou kávovaru. Při každodenním používání kávovaru se může páka opakovaně dotýkat povrchu stolu, což může způsobit odřeniny nebo poškrábání. Díky této podložce se však nemusíte obávat o integritu vašeho nábytku či pracovního prostoru, jelikož poskytuje účinnou ochranu proti takovýmto nepříjemnostem.

Kromě ochrany stolu podložka pod tamper také usnadňuje samotnou přípravu kávy. Její stabilní povrch poskytuje pevnou oporu pro tamper, což usnadňuje tlačení a upěchování kávy do portafiltru. Díky tomu dosáhnete konzistentního a vyváženého tření, což má za následek lepší extrakci a kvalitnější šálek kávy.

Další výhodou této podložky je snadná údržba. Silikonový materiál umožňuje jednoduché čištění – stačí ji omýt pod tekoucí vodou s mírným mýdlem a nechat oschnout. Díky svému kompaktnímu designu se snadno vejde do každé kuchyně či kávového baru a stane se nedílnou součástí vaší kávové výbavy.

Celkově lze říci, že podložka pod tamper - rohová od značky JoeFrex je praktickým a estetickým doplňkem, který nejen chrání váš stůl, ale také usnadňuje přípravu kávy a přispívá k její lepší kvalitě. S touto podložkou budete mít vždy jistotu, že vaše kávové rituály budou probíhat hladce a bez komplikací.

Detaily produktu
B01 tml
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se