Tamper (pěchovadlo) 58mm [JoeFrex]

Ø58 mm.

489 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tamper (pěchovadlo) 58mm [JoeFrex]

Tabulku velikostí tamperu pro pákové kávovary najdete v sekci PRÍLOHY.

Made in Germany.

Tamper JoeFrex 58mm je vysoce kvalitní pěchovadlo určené pro profesionální baristy i domácí kávové nadšence. Tento tamper je vyroben z odolné nerezové oceli, která je odolná proti otěru a rzi, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Pěchovadlo má průměr 58mm, což je ideální velikost pro pěnování kávy v espresso kávovaru. Jeho ergonomický design zaručuje pohodlné a snadné použití, bez ohrožení kvality a konzistence kávy. Díky své hmotnosti a rovnováze umožňuje dokonalé stlačení mleté kávy do kávového košíku, což je klíčové pro správnou extrakci a chutnou kávu.

Tamper JoeFrex 58mm je vybaven odnímatelnou rukojetí s antiskluzovým povrchem, která umožňuje snadnou údržbu a čištění. Rukojeť je navíc dostatečně velká a ergonomicky tvarovaná, což zajišťuje pohodlný úchop a snadné stlačení kávy.

Díky svému elegantnímu designu se tamper skvěle hodí do každé moderní kuchyně či kavárny a jeho kvalita a výkon splňují i nejnáročnější požadavky profesionálů. Tamper JoeFrex 58mm je tedy skvělou investicí do vaší kávové výbavy, která vám umožní připravit si skvělou kávu přesně podle vašich představ a preferencí.

Vyzkoušejte tento špičkový tamper a užijte si každou šálek své oblíbené kávy s dokonalou chutí a aromatem.

Tamper (pěchovadlo) o průměru 58 mm od značky JoeFrex je esenciálním nástrojem pro každého milovníka espressa, který si cení kvality a precizní přípravy svého oblíbeného nápoje. Tento tamper je navržen s ohledem na maximální výkon a efektivitu, aby vám pomohl dosáhnout dokonalého výsledku při tlačení kávového prášku do páky vašeho kávovaru.

S jeho průměrem 58 mm je tento tamper ideální volbou pro většinu běžně používaných kávových dávek. Jeho precizně vyrobená nerezová základna poskytuje pevný a stabilní kontakt s kávovým práškem, což umožňuje rovnoměrné a konzistentní tlačení, což je klíčem k dosažení optimální extrakce a chuti espressa.

Tamper (pěchovadlo) 58mm [JoeFrex]

Detaily produktu
tma58
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se