Odklepávač na kávu knockbox [JOEFREX] ZÁSUVKA vel.SS standard

 š20 x d28 x v9,3 cm 

3 398 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Odklepávač na kávu knockbox [JOEFREX] ZÁSUVKA vel.SS standard

Zásuvka [JoeFrex] na vyklepání použité kávy, pod mlýnek na kávu, s hliníkovou tyčkou, potaženou vrstvou měkkého silikonu.  Na zadní straně zásuvky jsou otvory pro odvětrávání obsahu. Rukojeť- hliníková tyčka, potažená vrstvou měkkého silikonu . Vlastní zásuvka - nerez ocel. Dobrá stabilita i u vysunuté zásuvky je zajištěna rozměrnými gumovými nožkami, které zároveň dobře tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy.

š200 x d280 x v93 mm

Zásuvka JoeFrex na vyklepání použité kávy je profesionálním a efektivním nástrojem, který usnadňuje proces přípravy kávy a udržuje čistotu vaší kávové stanice. Tato zásuvka je navržena s ohledem na praktičnost, funkčnost a trvanlivost, což ji činí ideálním doplňkem pro každého kávového nadšence, ať už se jedná o domácí kutily nebo profesionální baristy.

Zásuvka JoeFrex je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje pevnost, odolnost a snadnou čistotu. Tento materiál je ideální pro použití v kávovém prostředí, protože odolává korozí a je snadno udržovatelný. Hlavní část zásuvky je ergonomicky navržena, aby se vešla pod mlýnek na kávu a poskytovala dostatek prostoru pro vyklepání použité kávy.

Hlavním rysem této zásuvky je hliníková tyčka potažená vrstvou měkkého silikonu, která slouží k vyklepávání použité kávy z portafiltru. Tato tyčka je navržena tak, aby poskytovala dostatečnou sílu a pružnost pro efektivní vyklepání kávy, zatímco měkký silikonový povrch chrání váš portafiltr před poškozením a zabraňuje vzniku hluku při vyklepávání.

Zásuvka je vybavena otvory pro odvětrávání obsahu na zadní straně, což umožňuje snadnou ventilaci a odvádění páry a vlhkosti z uvnitř zásuvky. Tento design přispívá k udržení čistoty a sucha uvnitř zásuvky, což zabraňuje vzniku nepříjemných zápachů a plísní.

Další výhodou této zásuvky jsou rozměrné gumové nožky, které zajišťují stabilitu i při vysunuté zásuvce. Tyto nožky také účinně tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy, což je zvláště užitečné v prostředí kaváren nebo kancelářských prostor, kde je důležité minimalizovat hluk a rušení.

Celkově lze říci, že zásuvka JoeFrex na vyklepání použité kávy je nezbytným doplňkem pro každého, kdo si zakládá na kvalitní přípravě kávy a udržení čistoty své kávové stanice. S pevnou konstrukcí, praktickými funkcemi a elegantním designem poskytuje tato zásuvka optimální prostředí pro vaši kávovou přípravu a zlepšuje celkovou kávovou zkušenost.

Detaily produktu
J dxss
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se