Odklepávač na kávu knockbox [JoeFrex] Zásuvka vel.SS ořech

Doprava zdarma

š20 x d28 x v9,3 cm 

Rukojeť - dřevo ořech.

3 872 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené1
Související produkty
Popis

Zásuvka [JoeFrex] na vyklepání použité kávy, pod mlýnek na kávu, s hliníkovou tyčkou, potaženou vrstvou měkkého silikonu.  Na zadní straně zásuvky jsou otvory pro odvětrávání obsahu. Rukojeť - dřevo ořech. Vlastní zásuvka - nerez ocel. V balení je kromě kompletně vybavené zásuvky navíc 1 ks odklepávací tyčky s vrstvou silikonu (viz foto). Dobrá stabilita i u vysunuté zásuvky je zajištěna rozměrnými gumovými nožkami, které zároveň dobře tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy.

š200 x d280 x v93 mm

https://kava.musetti.cz/baristicke-potreby

Zásuvka JoeFrex na vyklepání použité kávy je špičkovým nástrojem navrženým pro maximální pohodlí, efektivitu a estetiku při přípravě kávy. S elegantním designem a kvalitními materiály je tato zásuvka ideálním doplňkem pro každou kávovou stanici, ať už je určena pro domácí použití nebo profesionální prostředí kavárny.

Jedním z klíčových prvků této zásuvky je hliníková tyčka potažená vrstvou měkkého silikonu, která slouží k vyklepávání použité kávy z portafiltru. Tato tyčka je navržena tak, aby poskytovala optimální sílu a pružnost pro snadné a efektivní vyklepání kávy, zatímco měkký silikonový povrch chrání váš portafiltr před poškrábáním a poškozením.

Rukojeť této zásuvky je vyrobena z kvalitního dřeva ořechu, které dodává zásuvce příjemný přírodní vzhled a zároveň poskytuje pohodlný úchop při manipulaci. Tento designový prvek zvyšuje uživatelský komfort a estetickou hodnotu zásuvky, čímž z ní činí nejen funkční, ale i atraktivní doplněk do vaší kuchyně nebo kavárny.

Vlastní zásuvka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje pevnost, odolnost a snadnou čistotu. Tento materiál je ideální pro prostředí kávových příprav, jelikož odolává korozí a je snadno udržovatelný.

Otvory pro odvětrávání obsahu umístěné na zadní straně zásuvky zajišťují snadnou ventilaci a odvětrání, což přispívá k udržení čistoty a sucha uvnitř zásuvky a zabrání vzniku nepříjemných zápachů a plísní.

Kromě kompletně vybavené zásuvky je v balení zahrnuta také 1 ks odklepávací tyčky s vrstvou silikonu, která slouží jako rezervní nebo doplňkový nástroj pro vyklepávání kávy.

Dobrá stabilita zásuvky je zajištěna rozměrnými gumovými nožkami, které nejenom poskytují pevnou oporu, ale také efektivně tlumí nárazy a hluk při vyklepávání kávy. Tyto nožky zároveň chrání povrch podložky nebo stolu před poškrábáním.

Celkově lze říci, že zásuvka JoeFrex na vyklepání použité kávy je perfektním spojením elegance, funkčnosti a kvality. S pevnou konstrukcí, praktickými funkcemi a atraktivním designem je tato zásuvka nezbytným doplňkem pro každého, kdo si zakládá na kvalitní přípravě kávy a péči o své kávové vybavení.

Detaily produktu
J dxss
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se