Mosazná matice 3/8″ otvor 12MM

37 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mosazná matice 3/8″ otvor 12MM . 

Mosazná matice s 3/8" otvorem a průměrem 12 mm je skvělým doplňkem pro vaše projekty nebo opravy. Tato kvalitní mosazná matice je vyrobena z odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému preciznímu zpracování a rozměrům je ideální pro použití ve spojovacích prvcích, kde je potřeba pevné a spolehlivé upevnění.

Mosazná matice s 3/8" otvorem a průměrem 12 mm je vhodná pro různé aplikace, jako jsou instalace vodovodních systémů, elektroinstalace nebo mechanické opravy. Díky své univerzálnosti a všestrannosti se jedná o nezbytný prvek pro každého řemeslníka nebo domácího kutila. Mosazná matice 3/8″ otvor 12MM .

Tato mosazná matice je navržena tak, aby poskytovala optimální pevnost a stabilitu při upevňování spojovacích prvků. Její precizní zpracování zajišťuje snadnou manipulaci a instalaci, což vám ušetří čas a úsilí při práci. Mosazná matice 3/8″ otvor 12MM .

Pokud hledáte spolehlivou a odolnou mosaznou matici s 3/8" otvorem a průměrem 12 mm, pak je tento výrobek tou správnou volbou pro vás. Díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti vám poskytne dlouhou službu a spokojenost s provedenou prací. Nečekejte a začněte využívat výhod tohoto skvělého produktu ještě dnes!

Mosazná matice s 3/8" otvorem a průměrem 12mm je kvalitní součástka, která se využívá při spojování různých komponentů v různých průmyslových odvětvích. Díky svému mosaznému provedení je matica odolná vůči korozi a má dlouhou životnost. Tato matice je ideální pro použití ve spojovacích systémech, kde je potřeba pevné a spolehlivé spojení.

Díky svému 3/8" otvoru a průměru 12mm je tato mosazná matice univerzální a snadno se používá s běžnými šrouby a šroubováky. Je vhodná pro širokou škálu aplikací, od domácích oprav a renovací až po průmyslové výrobní procesy.

Pokud hledáte spolehlivou a odolnou mosaznou matici pro vaše projekty, tato mosazná matice s 3/8" otvorem a průměrem 12mm je skvělou volbou. Doporučujeme si ji zakoupit a využít v různých aplikacích, kde potřebujete silné a trvanlivé spojení.

Detaily produktu
C14 9R1-01
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se