Mosazná matice 1/8″ otvor 6,5MM

20 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mosazná matice 1/8″ otvor 6,5MM .

Mosazná matice s otvorem 1/8" a průměrem 6,5 mm je nezbytným prvkem pro každého kutila, mechanika nebo elektrotechnika. Tato vysoce kvalitní mosazná matice je vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon .

Díky svému preciznímu designu a pevné konstrukci poskytuje tato matice spolehlivé upevnění a zajišťuje bezpečné spojení mezi dvěma součástmi. Otvor o průměru 6,5 mm je ideální pro šrouby a vruty stejného průměru, což zajišťuje perfektní a pevné spojení .

Mosazná konstrukce této matice zajišťuje odolnost vůči korozi a oxidaci, což je důležité pro dlouhodobou spolehlivost a výkon. Díky svému elegantnímu vzhledu a odolnosti vůči vnějším vlivům je tato matice ideální pro použití v různých aplikacích, od domácích projektů po průmyslové aplikace .

Nejenže tato mosazná matice poskytuje spolehlivé upevnění a bezpečné spojení, ale také přidává estetickou hodnotu vašim projektům. Její lesklý povrch a precizní design dodávají vašim výrobkům profesionální vzhled a zajišťují, že budou vypadat skvěle .

Celkově lze říci, že mosazná matice s otvorem 1/8" a průměrem 6,5 mm je nezbytným prvkem pro každého, kdo hledá spolehlivé a odolné upevnění pro své projekty. S touto maticí můžete být jisti, že vaše práce budou bezpečné, pevné a profesionálně vypadající .

Detaily produktu
C25 9R0025
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se