Mosazná matice 1/4″ otvor 10MM plochá

27 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mosazná matice 1/4″ otvor 10MM plochá . 

Mosazná matice s 1/4" otvorem a plochou hlavou o průměru 10 mm je ideální pro opravu kávovaru. Tento drobný, ale důležitý díl je nezbytný pro správnou funkci vašeho zařízení a zajišťuje bezproblémový provoz .

Mosazná matice s 1/4" otvorem a plochou 10mm je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a kvalitní spojovací prvky pro své projekty. Tato matice je vyrobena z mosazi, což zajišťuje vysokou odolnost vůči korozi a dlouhou životnost. Díky svému designu s plochou 10mm je ideální pro spojení s dalšími komponenty nebo upevnění různých částí dohromady.

Díky své univerzální velikosti s 1/4" otvorem je tato mosazná matice snadno použitelná s různými typy šroubů a hřebů. Je vhodná pro širokou škálu aplikací, včetně montáže nábytku, konstrukce domácích projektů nebo instalace elektrických zařízení. Díky své odolnosti a spolehlivosti je tato matice skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní spojovací materiál pro své práce.

Nákup mosazné matice s 1/4" otvorem a plochou 10mm je snadný a pohodlný díky našemu online obchodu. Nabízíme široký výběr spojovacích prvků a dalšího příslušenství za konkurenceschopné ceny. S našimi produkty můžete být jisti, že získáte kvalitní a spolehlivé materiály pro vaše projekty. Nečekejte a objednejte si mosaznou matici ještě dnes a dejte svým pracím profesionální vzhled a odolnost.

Mosazná konstrukce této matice zaručuje vysokou odolnost vůči korozivním látkám a zvyšuje tak životnost celého kávovaru. Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu je tato matice spolehlivá a efektivní volba pro každého, kdo chce udržovat své kávovar v optimálním stavu .

Díky rozměrům 1/4" otvor a 10 mm plochá hlava je tato matice snadno použitelná a vhodná pro většinu typů kávovarů. Stačí ji jednoduše namontovat na požadované místo a zajistit ji pomocí klíče. Díky její univerzální velikosti není nutné složité přizpůsobování a matice bude perfektně sedět na svém místě .

Pokud jste majitelem kávovaru a hledáte kvalitní náhradní díly pro jeho opravu, mosazná matice s 1/4" otvorem a plochou hlavou o průměru 10 mm je pro vás ideální volbou. S touto matricí si můžete být jisti, že váš kávovar bude opět fungovat bezchybně a dlouho. Nečekejte a zajistěte si tento důležitý díl ještě dnes !

Mosazná matice 1/4″ otvor 10MM plochá .

Detaily produktu
C20 9R59
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se