Odvzdušňovací ventil 1/4'' H.29 - NEREZOVÁ ZÁTKA

105 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

ODVZDUŠŇOVACÍ VENTIL  1/4'' H.29 - NEREZOVÁ ZÁTKA .

Pro kávovary : Astoria, Brasilia, Faema, Elektra, Carimali, Gaggia, La Marzocco, Nuova Simonelli, Wega, San Marco, Sanremo, Rancilio .

Odvzdušňovací ventil 1/4'' H.29 je nerezová zátka, která slouží jako náhradní díl pro boilery profesionálních kávovarů. Tento ventil je důležitým prvkem pro udržení správného tlaku a odvzdušnění v systému. Díky svému kvalitnímu materiálu z nerezové oceli je odvzdušňovací ventil odolný vůči korozí a dlouhodobému opotřebení.

Díky odvzdušňovacímu ventilu 1/4'' H.29 můžete zajistit optimální fungování vašeho kávovaru a prodloužit jeho životnost. Tento díl je snadno vyměnitelný a lze ho použít jako náhradní součástku v případě potřeby. Jeho precizní zpracování a spolehlivost zaručují bezproblémový chod vašeho zařízení.

Nerezová zátka odvzdušňovacího ventilu je navržena tak, aby perfektně seděla a těsně uzavírala. Díky tomu nedochází k úniku tlaku ani páry, což je klíčové pro správné fungování vašeho kávovaru. Navíc nerezová ocel je hygienický materiál, který je snadno udržovatelný a odolný vůči nečistotám.

Celkově je odvzdušňovací ventil 1/4'' H.29 skvělým doplňkem pro profesionální kávovary, který zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz zařízení. Díky jeho kvalitnímu zpracování a odolnosti si můžete být jisti, že vaše kávovar bude vždy v optimálním stavu a připraven k přípravě lahodné kávy pro vaše zákazníky.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K29 9V69311
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se