Expanzní ventil 1/8M Nastavitelný 6-12 barů

Expanzní ventil 1/8M Nastavitelný 6-12 barů pro kávovary.

265 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Expanzní ventil 1/8M Nastavitelný 6-12 barů pro kávovary. 

EXPANZNÍ VENTIL 1/8M

Rocket a pod.

Expanzní ventil je důležitou součástí kávovarů, která slouží k regulaci tlaku v systému. Tento konkrétní expanzní ventil je vybaven závitem 1/8M a je nastavitelný v rozmezí 6-12 barů. Díky tomu můžete snadno upravit tlak podle potřeb vašeho kávovaru a dosáhnout tak optimálního výsledku při přípravě kávy.

Nastavení správného tlaku je klíčové pro zachování chuti a aroma kávy. Příliš vysoký tlak může způsobit hořkost nebo přepálení kávy, zatímco příliš nízký tlak může vést k nedostatečné extrakci a slabé chuti. Díky nastavitelnému expanznímu ventilu můžete snadno experimentovat s různými tlaky a najít ideální nastavení pro vaši oblíbenou kávu.

Tento expanzní ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadnou instalaci do většiny kávovarů a jeho jednoduchý design usnadňuje i údržbu a čištění. Navíc je tento expanzní ventil kompatibilní s širokou škálou kávovarů různých značek, což z něj činí skvělou volbu pro profesionální i domácí baristy.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní expanzní ventil pro váš kávovar, tento model s nastavitelným tlakem 6-12 barů je skvělou volbou. Díky němu můžete snadno dosáhnout dokonalé chuti vaší kávy a užívat si každou šálek naplno. Nechte se inspirovat a zkuste tento expanzní ventil ještě dnes!

Expanzní ventil 1/8M Nastavitelný 6-12 barů pro kávovary. 

Detaily produktu
C07 8f037259-p
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se