Bezpečnostní ventil 3/8'' 1,8 BAR

160 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

BEZPEČNOSTNÍ VENTIL  3/8'' 1,8 BAR, VITON® CE PED IV CERTIFIKOVANÝ.

Pro kávovary : Astoria, Brasilia, Faema, Elektra, Carimali, Gaggia, La Marzocco, Nuova Simonelli, Wega, San Marco, Sanremo, Rancilio .

Bezpečnostní ventil 3/8" 1,8 BAR je klíčovým prvkem v systému bezpečnosti vašeho zařízení. Tento ventil je navržen tak, aby udržoval konstantní tlak v systému a chránil ho před přetížením nebo přetlakem.

Jeho průměr 3/8" znamená, že je vhodný pro širokou škálu zařízení a potrubí. Díky svému nízkému tlaku 1,8 BAR je ideální pro menší a střední systémy, kde je důležité udržet stabilní tlak pro správné fungování zařízení.

Bezpečnostní ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují jeho spolehlivost a odolnost vůči provozním podmínkám. Jeho konstrukce je navržena tak, aby byl snadno instalovatelný a údržbovatelný, což vám ušetří čas a náklady na servis.

Díky bezpečnostnímu ventilu 3/8" 1,8 BAR můžete mít jistotu, že váš systém bude chráněn před možnými haváriemi a poruchami způsobenými nestabilním tlakem. Bezpečnost vašich zařízení je pro nás prioritou a tento ventil vám pomůže zajistit, že budou vždy v bezpečí.

Nakupování tohoto bezpečnostního ventilu je snadné a pohodlné. Stačí si jej objednat online a brzy bude k dispozici k instalaci ve vašem zařízení. Nechte své zařízení fungovat bezpečně a spolehlivě s bezpečnostním ventilem 3/8" 1,8 BAR.
Detaily produktu
K05 8F48718 1523054
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se