Zpětný ventil IN 1/8M kuželová - OUT 1/8F válcová

Zpětný ventil

190 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Zpětný ventil pro kávovary  IN 1/8M kuželová - OUT 1/8F válcová.

Silikonové těsnění, Tmax 180°C.

Zpětný ventil pro kávovary je důležitou součástí každého kávovaru, který umožňuje bezpečné a efektivní provozování zařízení. Tento konkrétní model zpětného ventilu je navržen pro kávovary s kuželovým vstupem o průměru 1,8 metru a válcovým výstupem o průměru 1,8 metru.

Tento zpětný ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému konstrukci je snadno instalovatelný a udržovatelný, což šetří čas a peníze při údržbě kávovaru. Zpětný ventil je navržen tak, aby minimalizoval ztrátu tlaku a zajišťoval plynulý tok vody při přípravě kávy.

Tento zpětný ventil je ideální volbou pro provozovatele kaváren, restaurací nebo domácích kávovarů, kteří chtějí zajistit bezproblémový provoz svých zařízení. Díky svému designu a výkonu je tento zpětný ventil skvělou investicí do vaší kávovarové sestavy.

Nakupování zpětného ventilu pro kávovary je důležitým rozhodnutím, které ovlivní kvalitu vaší kávy a provoz vašeho zařízení. S tímto modelem zpětného ventilu můžete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a vaše kávovar bude fungovat bez problémů.

Nechte se inspirovat tímto skvělým produktem a zajistěte si dokonalou přípravu kávy s zpětným ventilem pro kávovary IN 1,8M kuželová OUT 1,8F válcová. Vaše zákazníci budou nadšeni z kvality vaší kávy a vy budete mít jistotu, že vaše zařízení je v provozu bez problémů.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C07 6V4643 1523036
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se