Bezpečnostní ventil 1/4'' 1,8 BAR

120 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Bezpečnostní ventil  1/4'' 1,8 bar , Viton® CE PED IV certifikovaný.

Bezpečnostní ventil 1/4'' 1,8 BAR je důležitým prvkem pro správnou funkci kávovarů. Tento ventil má průměr 1/4 palce a je navržen tak, aby udržoval tlak v kávovarech na správné úrovni. S tlakem nastaveným na 1,8 BAR je zajištěno, že vaše káva bude vždy připravena s optimálním tlakem a chutí.

Bezpečnostní ventil je nezbytným prvkem pro ochranu kávovarů před přetlakem a přehřátím. Pokud by tlak v kávovaru dosáhl nebezpečných hodnot, tento ventil se automaticky otevře a uvolní přebytečný tlak, čímž chrání váš kávovar před poškozením a prodlužuje jeho životnost.

Díky průměru 1/4 palce je tento bezpečnostní ventil snadno instalovatelný na většinu kávovarů dostupných na trhu. Stačí ho jednoduše připojit k tlakové nádobě vašeho kávovaru a zajistit správné utažení. Tento ventil je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivou funkci.

Bezpečnostní ventil 1/4'' 1,8 BAR je nezbytnou součástí pro každého majitele kávovaru, který si cení bezpečného provozu a kvalitní přípravy kávy. S tímto ventilem můžete mít jistotu, že váš kávovar bude vždy fungovat správně a bezpečně. Nechte se unést vůní čerstvé kávy a dopřejte si jedinečný zážitek z přípravy vaší oblíbené nápoje s bezpečnostním ventilem 1/4'' 1,8 BAR.

Detaily produktu
C07 8F48718
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se