Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Lu Yu, 100g

LU YO - Cesta do Číny.

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Lu Yu, 100g.

Čaj z kolekce TEA TRAVELS- Vzpomínky na cesty.

Složení: čaj Oolong (polofermentovaný), bílý čaj, aroma, lístky růže, maliny, květy ibišku.

Balení 100 g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Představte si, že se ocitáte na exotické cestě plné dobrodružství a objevování. Vaše smysly jsou přivolány do této nádherné zkušenosti pomocí každého doušku čaje La Via Del Té Lu Yu, který je zavěšen v dárkové plechovce s nádechem historie a cestovatelské vášně. Tento čaj je součástí exkluzivní kolekce Tea Travels, která evokuje vzpomínky na jedinečné cesty a zážitky.

Tato konkrétní směs je jako vzpomínka na cesty Lu Yua, legendárního čínského teapotřebitele a filosofa, jehož cesty ho zavedly do vzdálených koutů světa, kde objevoval různorodost a bohatství čajových tradic. Procházejíce se po cestách čínských provincií, odlesněných hor až po exotické trhy a vesnice, zahrnovala jeho cesty mnoho dobrodružství, kterému nyní můžete přijít na chuť díky této výjimečné směsi.

Složení tohoto čaje je stejně pestré jako Lu Yuovy cesty. Čaj Oolong, polofermentovaný poklad čínského čajového umění, přináší do směsi hloubku a komplexnost. Bílý čaj, symbol čistoty a jemnosti, dodává nápoji lehkost a eleganci. Aroma se v něm mísí jako vůně exotických trhů, zatímco lístky růže a maliny přinášejí do nápoje sladkost a romantiku. Květy ibišku dodávají čaji jiskru a barevnou paletu, která evokuje živost a radost ze cestování.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako cesta do minulosti, připomínající vám vzpomínky na vzdálené kraje a dobrodružství. Jeho bohaté a rozmanité chutě vás zavedou do světa fantazie a snů, které jsou tak důležité pro každého cestovatele.

Dárková plechovka s rozměry 100g je navržena s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Lu Yuovi a jeho duchu dobrodružství a objevování.

La Via Del Té Lu Yu je nejenom čajem, ale také zážitkem, který vás zavede na cestu plnou nekonečných možností a překvapení. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových koutů světa a oslavě cestovatelské vášně.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se